Jeseniky Info - het informatieportaal voor toeristen

Ski Karlov 4 Full banner
Toerist. landkaarten Fotogalerijen Mobiele diensten Temperatuurs Webcamera's
Last minute Advertentie accomm. Handelsaanbieding Werkadvertentie Berg-kennismaking
 Het gebied uitkiezen

Inzerce práce

Česky Deutsch Polski English Dutch
Jeseniky VANDAAG
Het weer, sneeuw
De accommodatie
Skicentrums
Vrije tijd
Toerisme
Diensten
Het eten
Het verkeer
Facebook  Google+  Twitter
 Guestbook Guestbook
 REX - Artikelen REX - Artikelen
 Copyright Copyright
 De statistiek De statistiek
 Het kontakt Het kontakt

Sháníte zaměstnání, brigádu či výpomoc? Nebo naopak nabízíte? Zadejte si zde inzerát. Lokace nabídky či poptávky musí být v rámci okresů Jeseník, Šumperk nebo Bruntál.

Jméno:
SHÁNÍM PRÁCINABÍZÍM PRÁCI
Text inzerátu:
Telefon:
Platnost inzerátu DO:
E-mail, Text inzerátu a Oblast práce jsou povinnými údaji.
Vyberte Oblast práce

Jméno: Robert Jandera E-mail: robertgrr@epraha8.net
Vloženo: 23.9.2018 Telefon: 721180883
Dobrý den, jsme mladý pár (31/29), který hledá práci či brigádu jako číšník a servírka. Praxe v oboru mámě oba a jsme vyučení také v oboru. Jsme mobilní a nemáme žádné děti. Jenom co požadujeme je ubytování. Děkujeme s pozdravem Jandera a Krištofoliová

Jméno: Ondřej Grác E-mail: ondragrac123@seznam.cz
Vloženo: 20.9.2018 Telefon: 702024495
Dobry večer, hledám práci pro dva, nejlépe i s ubytováním. Jsem vyučený kuchař s roční praxí v Brně, mám zkušenosti s vydejem, hotovkami,pizzou, minutkami. Na větší kšeft jsem zvyklý.Nemam problem se cokoliv naučit, rád se přiučím. Přítelkyně dělala dvě sezony za barem v Pasohlávkách v campu. A má vystudovaný gympl.
Taky se ráda naučí víc. A umí dobře anglicky.
Stačí zavolat a poskytnu více informací. Na email moc nechodím a jsem skoro pořád v práci, lepší volat.
Děkuji za nabídky.

Jméno: Hotýlek U Pekina E-mail: info@hotylekupekina.cz
Vloženo: 9.9.2018 Telefon: 605986918
Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci na pozici Servírka/Číšník na HPP i brigádně. Pracovní doba na směny (8:00 - 20:00 nebo 10:00 - 22:00 hod)
Náplň práce: Obsluha v restauraci a v letních měsících na zahrádce, obsluha na akcích, oslavách, příprava nápojů za barem. Praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu a zdravotní průkaz Plat: Po zaučení 900,- Kč, po uplynutí zkušební doby 950,- Kč čistého na směnu 12 hod., + proplácení přečasů: 100,- Kč/hod., proplácení dovolené, osobní ohodnocení, spropitné. Průměrný měsíční výdělek 18 - 22 tisíc čistého. Po zkušební době měsíční benefity (využití bowlingu, wellness centra nebo víceúčelového hřiště na 4 hod.). Personální strava, ubytování v době směn zdarma

Jméno: J.Antošová E-mail: antosova@antosovi.cz
Vloženo: 7.9.2018 Telefon: 607838667
Hledám paní na nepravidelný úklid penzionu přímo v Jeseníku. Dobrý přivýdělek.

Jméno: Ivana Drtilová E-mail: mafdet@seznam.cz
Vloženo: 18.6.2018 Telefon: 704064412
Dobrý den, je mi 50 let a hledám práci na pozici pomocná kuchařka, pokojská, uklízečka. Prosím jen volat, e-mail si nemám jak vyzvednout, předem děkuji za jakoukoliv nabídku.

Jméno: Květa Machalová E-mail: machalova.kveta@gmail.com
Vloženo: 24.5.2018 Telefon: 732320821
Hledáme šikovné kolegy do týmu v obchodní oblasti oboru zdravého životního stylu. Možnost dlouhodobého uplatnění i na přivýdělek k zaměstnání, k MD, ke studiu, vše formou on-line práce na dálku. Nabízíme kompletní odborné zaškolení v oboru, flexibilní pracovní dobu, práci bez dojíždění a bez šéfa, výdělky s možností růstu. Požadujeme zájem o obor, ochotu vzdělávat se, práci min 10 hod/ týdně, zodpovědnost..

Jméno: Restaurace Na kovárně E-mail: janvicha@seznam.cz
Vloženo: 8.5.2018 Telefon: 736 100 404
Přijmeme číšníka/ servírku na dlouhodobý úvazek do zavedené restaurace. Pracovní doba na krátký a dlouhý týden. Praxe výhodou, ale vhodné i pro šikovné absolventy (zaučíme). Požadujeme zodpovědnost, samostatnost a zdravotní průkaz. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv, proplácení dovolené, personální stravu, plat 900 Kč za směnu + spropitné. Více informací podáme telefonicky/osobně.

Vloženo: 21.4.2018 Telefon: 736 100 404
Příjmeme kuchaře na dlouhodobý úvazek do zavedené restaurace. Pracovní doba na týdenní směny. Praxe výhodou, ale vhodné i pro šikovné absolventy (zaučíme). Požadujeme zodpovědnost, samostatnost a zdravotní průkaz. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv, proplácení dovolené, personální stravu, plat 950 Kč za směnu. Více informací podáme telefonicky/osobně.

Jméno: Matěj Špajs E-mail: MatejSpajs@seznam.cz
Vloženo: 10.1.2018 Telefon: 730926879
Dobrý den. Jsem vyučen Pomocný kuchař a hledám práci na tuto pozici. Praxi nemám žádnou, vlastním zdravotní průkaz. Za případné nabídky děkuji.

Jméno: Andrea E-mail: melakim27@seznam.cz
Vloženo: 14.11.2017 Telefon: 604717858
Dobrý den.hledám práci na polov.uvazek.jako pokojská na chatě nebo uklid.mám částečný inv.duchod 1.stupen.je mi 42-let.

DCK Rekrea Ostrava Rodinné Jeseníky Rychlebské hory Ski Karlov Bruntal.net Shocart.cz MKZ Jeseník JONAS PARK Ostružná