Jeseníky Info - Kniha hostů

Jeseníky Info - turistický informační portál
Turistické mapy Fotogalerie Mobilní služby Teploty online Webkamery
Last minute Inzerce ubytování Obchodní nabídka Inzerce práce Seznamka na horách
 Vybrat oblast

Kniha hostů

Česky Deutsch Polski English Dutch
Jeseníky DNES
Počasí a sníh
Ubytování
Lyžování
Volný čas
Turistika
Služby
Stravování
Doprava
Facebook  Google+  Twitter
 Kniha hostů Kniha hostů
 REX - články REX - články
 Copyright Copyright
 Statistika návštěv Statistika návštěv
 Kontakt Kontakt

Vaše jméno: Váš e-mail:
Název zprávy:
Text zprávy:
E-mail je povinný údaj.

Autor: Jitka E-mail: jitka.doudova@gmail.com
Hruby Jesenik s kocarkem Datum: 14.9.2009
Dobry den, muzete mi poradit nejake vhodne trasy pro vylety s kocarkem. Oblast: Hruby Jesenik, obec Karlovice asi 5 km od podhorského mestecka Vrbno pod Pradedem. Jsme mobilni, takze muzeme autem nekam popojet. Termin: zari 2009 (kvuli pocasi). Dekuji.
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: Teplota v říjnu Datum: 7.8.2009
Dobrý den. Průměrnou teplotu si můžete zjistit ze statistiky našeho teploměru Karlova Studánka - Hvězda, v tomto období bývá kolem 10 stupňů.
 
Autor: Veronika Lováková E-mail: very.lov@seznam.cz
Teplota v říjnu Datum: 6.8.2009
Dobrý den, v říjnu jedu na léčení do Karlovy Studánky, můžete mi, prosím, sdělit, jaká je průměrná denní teplota a počasí v onom období? Řeším typicky dámský problém, jaké oblečení s sebou. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem V.L.
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: Dovolená s modely Datum: 7.8.2009
Dobrý den. Modeláři létají na letišti Mikulovice, kde je dostupné přímo i ubytování.
 
Autor: Pepa E-mail: josef.andel@tul.cz
Dovolená s modely Datum: 5.8.2009
Dobrý den,chtěl bych jet s modely na dovolenou.Chtěl bych se někde ubytovat kde by bylo možné si s modely létat.Mám modely větronů.Děkuji
 
Autor: Hanka E-mail: H.H@seznam.cz
Geologie v Karlově Studánce Datum: 4.8.2009
O víkendu jsme opět navštívili Karlovu Studánku, ale při procházce geologickým parkem nás zamrzelo, že jej město nechává takhle chátrat, mnohé kameny jsou zarostlé divokým plevelem, informační tabulky jsou zrezivělé a oprýskané. Je škoda takhle zanedbat místo, které vás vítá hned u vchodu do jinak krásného městečka.
 
Autor: Jiří Zelinka E-mail: zeljir@seznam.cz
Výlety a ubytování Datum: 28.7.2009
Ubytování doporučuji jednoznačně v Penzionu U Petra!!! Slušná obsluha,klid,výborné jídlo,čistota atd.!Další výlet lanovkou z Ramzové na Šerák,Zámek Velké Losiny a termální koupaliště!
 
Autor: Monika E-mail: nikki3012@sezma.cz
Výlety s kočárkem Datum: 25.7.2009
Dobrý den! Chystáme se na dovolenou do Jeseníků a rádi bychom navštívili mimo jiné i tyto místa ... rozhlednu Zlatý Chlum, Nýznerovské vodopády, Venušiny misky, lom Vycpálek. Dají se cesty k těmto místům "zdolat" s kočárkem + 3 letým prckem? Jaké další zajímavé výlety byste nám "kočárkářům" doporučili? Děkujeme!
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: pod stan Datum: 24.7.2009
Dobrý den. Zkuste Autocamping Bobrovník - www.bobrovnik.cz
 
Autor: Jackob E-mail: kubistha@seznam.cz
pod stan Datum: 22.7.2009
Chtěl bych s přítelkyní pod stan a to nejlépe do Jeseníku, ale nevím kde by to bylo ideální.Může te my dát nějaké info? Předem děkuji.
 
Autor: Jaromír E-mail: jar.valek@gmail.com
nekvalitní ubytování v papartmánech Ramzová Datum: 17.7.2009
Dobrý den, chtěl bych upozornit případné zájemce o ubytování v apartmánech Ramzová, speciálně ty apartmány s výhledem do zadní části objektu (č. 38 a další), nikde na webu není ani zmínka o tom, že se tam provádí stavební práce, přímo pod okny apartmánu, zápach z výfukových plynů, hluk a prach, od ranních hodin až do večera na kráse Jeseníků rozhodně nepřidá, chápu že některé práce je nutno dělat, ale jako zákazník bych na tuto skutečnost měl být alespoň upozorněn a nenechat mne zaplatit plnou cenu za apartmán, ve kterém se nedá vyvětrat, natož otevřít okno trvale. Výhled na staveniště pomíjím. Proto pozor na tento apartmánový komplex. (bydlel jsem tam v termínu od 4.7. do 11.7. 2009) Majitel neježe na tuto skutečnost neupozorní, ale ani nepovažuje za nutné se klientům omluvit.
 
Autor: OP E-mail: ota.posel@tiscali.cz
Rejvíz Datum: 6.7.2009
O víkendu jsem si udělal krásný výlet z Rejvízu na Zlatý Chlum, Čertovy kameny a pak po žluté zpět. Překvapilo mne ovšem, že na Rejvízu již není možno čestně dojít k pomníku padlým z 1.sv. války, který je vidět od parkoviště pod lesem. Kdysi kolem něho vedla stezka k Velkému mechovému jezírku, nyní je vedena jinudy a k pomníku není přístup.
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: Praděd Datum: 14.7.2009
Dobrý den. Z cyklotrasy 6075 Hvězda - Ovčárna - Švýcárna - Červenohorské sedlo je možno normálně dojet na vrchol Pradědu k vysílači z odbočky na Švýcárnu. Není žádné omezení. Co se týká odložení kol při exkurzi na Dlouhé stráně, to Vám poradí pracovníci Helia sport na telefonech 585 438 100 a 602 322 244 (Po - Pá) nebo 583 283 282 (So, Ne).
 
Autor: Petra E-mail: doluda3@seznam.cz
Praděd Datum: 4.7.2009
Dobrý den,zajímalo by mě, zda se dá na kole vyjet až na vrchol Pradědu? A ještě prosím, jak se dostaneme a kde případně musíme odstavit kola při výletu na elektrárnu Dlouhé Stráně-pojedeme ze Suché Rudné. Děkuji za odpověď.
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: Dotaz Bílá Opava Datum: 3.7.2009
Dobrý den. Dle sdělení terénního pracovníka CHKO Jeseníky jsou na naučné stezce Bílá Opava místy poškozeny dřevěné mostky a lávky, které se budou opravovat. Přesto je naučná stezka bez větších problémů průchodná a Vašemu výletu nic nebrání.
 
Autor: Dušan Hampl E-mail: Dudanos@seznam.cz
Dotaz Bílá Opava Datum: 3.7.2009
Dobrý den,
Máme v plánu podniknout v pondělí výlet na naučnou stezku Bílá Opava, chtěl jsem se zeptat jestli to stav hladiny řeky umožňuje, zdali je stezka normálně schůdná a nejsou z důvodu povodně např. porušeny mostky?

Předem děkuji za info
Dušan Hampl
 
Autor: Antosova E-mail: antosova@antosovi.eu
UBYTOVATELÉ POZOR! Datum: 23.6.2009
Na hosty zejména z Polska. Zarezervují si ubytování a nepřijedou! Tento měsíc se nám to stalo už 3krát. Berte zálohy! (Poláci je moc nechtějí platit, protože je to bankovním převodem stojí dost peněz-cca 300,- Kč). Ale bez zálohy je to u nich velké riziko (nepříjemné zvlášť v sezóně).
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: Povrch cyklotrasy Datum: 15.6.2009
Dobrý den. Červenohorské sedlo - Švýcárna je zemní povrch (štěrk, uježděná zemina), dále Švýcárna - Ovčárna asfaltový povrch. Ovčárna - Hvězda - Videlský kříž asfaltový povrch, dále Videlský kříž - Červenohorské sedlo asfaltový povrch kromě středového úseku nad Vysokým vodopádem a kolem Malého Klínu (cca. 1 km délky), kde je štěrkový, ale poměrně kvalitní povrch. Skřítek - Rabštejn asfaltový povrch, Skřítek - Hvězda asfaltový povrch. S dítětem v sedačce se určitě jet dá, ale pozor, některé úseky vedou po veřejných silnicích II. nebo III. třídy s normálním automobilovým provozem. Místy také slušné stoupání.
 
Autor: Jarda E-mail: mitrenga.j@seznam.cz
Povrch cyklotrasy Datum: 7.6.2009
Dobrý den.Jaký je povrch cyklotrasy čHS-Ovčarna(6075)-Videl.kříž(6174)-čHS(6154)a trasy Skřítek-Rabštejn-Hvězda-Skřítek.Dá se jet s dítětem v sedačce? Děkuji.
 
Autor: administrator E-mail: info@jeseniky.net
Re: dotaz Datum: 1.6.2009
Dobrý den. Od 1.4.2009 je zrušena možnost individuální dopravy na přehradu a elektrárnu Dlouhé stráně v Jeseníkách. Doprava je možná jen hromadně autobusy v rámci organizovaných exkurzí. Pro veřejnost je do areálu PVE Dlouhé stráně zákaz vjezdu již od silnice I/44 (odbočka pod Červenohorským sedlem). Takže výlet na motorce nahoru si za nyní platných podmínek neuděláte.
 


DCK Rekrea Ostrava Rodinné Jeseníky Rychlebské hory Ski Karlov Bruntal.net Shocart.cz MKZ Jeseník JONAS PARK Ostružná

© Jeseníky Info 2002 - 2018   info@jeseniky.net   WAP   RSS