Jeseniky - Accommodation - Cottages and bungalows

Jeseniky Info - touristic informational portal
Tourist maps Picture gallery Cell phone services Temperatures Webcams
Last minute Accommod. advertis. Commercial offer Jobs advertising Lonely hearts
 Select area

Accommodation - Cottages and bungalows

Česky
Jeseniky TODAY
Weather and snow
Accommodation
Ski centres
Leisure time
Tourism
Services
Food
Transport
Facebook  Google+  Twitter

Chata Tulinka - Kouty nad Desnou

PrintObjekt se nachází v rekreační chatové oblasti vedle lyžařských vleků, v malé horské obci Kouty nad Desnou v turisticky atraktivní části Hrubého Jeseníku. Chata je umístěna v klidném prostředí u lesa s výhledem na pohoří, do údolí a na řeku Desnou. V blízkosti 4 km se nachází známé horské středisko Červenohorské sedlo (1 030 m.n.m.), které je východiskem na všechny strany Jeseníků.
Vybavení: Chata má kapacitu 8 lůžek. Vybavení je moderní, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, lednice, mraznička, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, krbová kamna, sedací souprava, TV-LCD, WiFi, dvě ložnice, koupelna, sprcha, WC, elektrické topení (akumulační), zastřešená veranda s posezením, gril, zahradní nábytek, stolní fotbal, bezbariérový přístup. Majitel neposkytuje ložní prádlo, úhrada elektrické energie a rekreační poplatek obci. Pes není povolen, parkování u objektu. Cena dle období. Krytý i venkovní termální bazén Velké Losiny 8 km, Bowling, Squash 4 km.
Ceny: léto 7600,- Kč / týden, zima 9000,- Kč / týden, mimosezóna 5000,- Kč / týden, víkend/2 noci 3600,- Kč.
Adresa:
Chata Tulinka
Kouty nad Desnou č.22
788 11
GPS: 50°06'09.22"N 17°07'40.49"E vCard
Automapa
Letecká mapa
Turistická mapa
Chata Tulinka - Kouty nad Desnou
Jak se k nám dostanete:
Autem:

 • Letní cesta:

 • Do Koutů nad Desnou po silnici I/44. V Koutech nad Desnou pojedete směrem na Jeseník, kolem nádraží ČSD. Po levé straně přímo u cesty míjíte první hotel, za kterým je řeka a po 100m po pravé straně míjíte druhý hotel Musil. Za tímto druhým hotelem před mostem přes řeku odbočíte vlevo na vedlejší cestu k lesu a pojedete stále rovně a do mírného kopce cca 500m. Chata se nachází vpravo, hned na dalším malém rozcestí.

 • Zimní cesta:

 • V zimě tato cesta k chatě bývá špatně sjízdná, někdy jen s řetězy a je tam jednosměrný provoz. V tomto případě se musí tato cesta objet z pravé strany po hlavní silnici, směrem na město Jeseník. Pojedete stále rovně a na konci rovinky, po cca l km odbočíte hned za mostem přes řeku prudce vlevo dolů a pojedete stále rovně mezi chatami. Cca po 1km je malé rozcestí, před kterým zaparkujete vlevo na parkovišti pod světelnou lampou. (Odbočka z hlavní silnice je velmi špatně vidět a lze ji lehko přehlédnout, je 2m za mostem naproti autobusové zastávce.)

  Autobusem:
  Zastávka "Kouty nad Desnou – most", 10 min. chůze, místní linky Šumperk - Kouty a Šumperk - Jeseník, dálkové linky Brno - Jeseník. Z Koutů nad Desnou funguje kyvadlová autobusová doprava na lyžařské středisko Červenohorské sedlo (pouze v zimní sezóně).

  Vlakem:
  Železniční stanice "Kouty nad Desnou", 10 min. chůze, konečná stanice soukromé tratě Šumperk - Kouty nad Desnou, provozovanou firmou Connex. Jednotné jízdenky na tuto trať je možné zcela běžným způsobem zakoupit pro přímou jízdu ve kterékoliv pokladně Českých drah, pouze zavazadla je nutno znovu odbavit v přechodové stanici Šumperk.


  Booking or a question for keeper
  Your term required *From To
  First name and surname *
  Street and house No.
  Town and code
  Phone
  Mobil phone
  E-mail *
  Number of peopleadultskids
  More questions or comments:
  * items labeled with asterisk must be filled or the order won´t be accepted

  Map of the location - the red pointer is headed to the aim


  Map of the location 1:50 000 - the red pointer is headed to the aim
  Mapa umístění


  DCK Rekrea Ostrava Rodinné Jeseníky Rychlebské hory Ski Karlov Bruntal.net Shocart.cz MKZ Jeseník JONAS PARK Ostružná

  © Jeseníky Info 2002 - 2020   info@jeseniky.net   WAP   RSS